Evolution S1

3D tiskárna Evolution s1 od Siran Evolution

 Od samotného počátku jsme potřebovali nástroje k tomu, abychom naše myšlenky přivedli k životu. Od těch jednodušších až po ty složitější.  Představujeme Vám 3D tiskárnu Evolution S1.

Ovládání tiskárny je jednodušší, než si myslíte. 

Tiskárnu je možné snadno připojit k Vašemu PC. Zavádění materiálu je také velmi jednoduché. Automatická příprava k tisku nebo tisk z pamětové karty je u Evolution S1 samozřejmostí. 

Důležité informace máte stále na očích.

Přehledně umístěný displej je dostatečně velký a vždy při ruce. Jeho velkou výhodou je zobrazování aktuálního stavu tisku. Součástí displeje je i otočný ovladač a slot na SD kartu.

Konstrukce, která vydrží ještě více.

Pevná, kvalitní a stabilní konstrukce. Základ celé tiskárny tvoří velmi pevný a stabilní ocelový rám. Díky tomu je i předmět vysokého charakteru vytištěn s pravidelnou strukturou.

Všechny materiály, které si jen dovedete představit.

Díky technologii tiskárny Evolution S1 lze používat nepřeberné množství tiskových materiálů s průměrem 1,75 mm. Počínaje velmi pružnými a měkkými materiály, až po ty velmi pevné a odolné.

Detailní a vždy přesný výtisk.

Spojení kvalitní konstrukce na velmi tuhém konstrukčním rámu, která je doplněna o jeden z nejlepších extruderů na trhu – Titan Aero od renomovaného výrobce E3D Online.

Krok po kroku a je hotovo.

Tiskárnu si můžete objednat i ve verzi stavebnice. Vychutnejte si radost z vlastnoručně sestavené tiskárny, která vytiskne Vaše první 3D věci. Stavebnice je kompletní včetně návodného manuálu, který  Vám pomůže se stavbou.

Evolution S1

Pořiďte si tiskárnu Evolution S1, proměňte sny ve skutečnost a začněte tvořit. Tiskárnu můžete zakoupit ve dvou variantách, a to již složenou a zkalibrovanou, nebo jako stavebnici.

 Máte na nás nějaký dotaz?
Chcete se s námi potkat? Napište nám.